Alışveriş Sepeti
Sepetinizde
Ürün Bulunmamaktadır!

 
Üye Girişi
 
Kategoriler
 
Markalar
 

Gizlilik Sözleşmesi

Gizlilik ve Güvenlik
Güvenliğiniz bizim için önemli! elazigmarket.com'nin amacı ziyaretçilerinin internet üzerinden rahat ve güvenli bir ortamda alışveriş yapmalarını sağlamaktır. Bu hedefle yola çıkan caydacira.com bu ortamı sağlayabilmek için altyapısını en son teknoloji ile yapılandırmıştır.

İnternet alışverişi güvenli midir?
Sitemizde bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için uygulanan güvenlik önlemleri bulunmaktadır. Bu güvenlik önlemlerden bazıları şu şekildedir: 

Üyelik Bilgileriniz 
Üyelik adresleriniz ve üye giriş şifreleriniz veritabanımızda şifreli olarak saklanmaktadır.

SSL Sertifikası 
Kredi kartı alışverişlerinde 254 bit SSL Güvenlik sistemi kullanılmaktadır. Böylece kredi kartı işlemi sırasında kart bilgilerinin üçüncü şahıslar tarafından görülebilmesi imkansız kılınmaktadır. Bu SSL güvenlik protokolü sayesinde sitemize verdiğiniz kredi kartı bilgileriniz şifrelenerek bankaya gönderilir ve bu işlem sırasında bu bilgilere ulaşılması mümkün değildir. Kart numaranızı kesinlikle kimse göremez. 

Ayrıca kredi kartı bilgileriniz para transferi işleminde anlaşmalı bankalar sayesinde dünya standartı olan SET protokolünden de geçmektedir. 

Kredi Kartı Güvenliği 
Müşterilerin alışverişlerinde kullandıkları kredi kartı bilgileri sistemimizde kesinlikle tutulmamaktadır. 

Elektronik ticarette kredi kartı bilgilerinin başkalarının eline geçme riski günlük hayattakine göre çok daha azdır. Günlük hayatta ödeme yaparken kredi kartı bir başkasına verilmekte, bu yüzden kredi kartının üzerindeki bilgilerin gizliliği büyük oranda ortadan kalkmaktadır. SSL ve SET güvenlik protokelleri sayesinde eltimer.com.tr ve banka arasındaki veri akışı sırasında bilgiler şifrelenerek aktarılmakta böylelikle bilgilerin başka bir kişinin eline geçmesi durumunda çözülebilmesi (yani kullanılabilmesi) önlenmektedir. Böylece kart bilgilerinin gizliliği ve alışverişin güvenliği sağlanmış olmaktadır. Bu sistem sayesinde caydacira.com sizin kredi kartı bilgilerinizi göremez. Ayrıca kredi kartı sahiplerinin internet üzerinde yapılan alışverişlere de diğer alışverişler gibi her zaman itiraz hakkı vardır.

Sayfalar
İletişim
Banka Hesapları
Hakkımızda
Mesafeli Satış Sözleşmesi
Üyelik Sözleşmesi
Gizlilik Sözleşmesi
Garanti ve İade Koşulları
 
İletişim Bilgileri
0424 238 98 93
0533 395 40 50
Gazi Cad. No.53 Öğretmenlerevi yanı Merkez -Elazığ
 
 
 
Hakkımızda
Elazığ ve yöresindeki doğal organik ürünlerin satışının yapıldığı web sitesidir.

Hakkımızda - Banka Hesapları - Mesafeli Satış Sözleşmesi - Üyelik Sözleşmesi
Gizlilik Sözleşmesi - Garanti ve İade Koşulları
2018 | Tüm Haklar Saklıdır.